tlcs serwis
TLCS zajmuje się kompleksowym czyszczeniem, renowacją oraz naprawą mebli tapicerowanych i tapicerek samochodowych. Nasza firma wykonuje usługi na terenie całego kraju.
+48 71 72 76 207

Rzemieślnicza 9, 55-095 Długołęka

Śledź nas w social media:
ul. Rzemieślnicza 9, 55-095 Długołęka (pod Wrocławiem)
TLCS na Facebooku:
Top

Logowanie

Zarejestruj się

Hasło zostanie wysłane na podany adres e-mail.

Dane osobowe przetwarzane są w celu obsługi i realizacji zamówień oraz w celach rozliczeń rachunkowych i podatkowych, na podstawie art. 6 pkt 1 lit. b) i f) RODO.

Administratorem danych jest TLCS Sp. z o.o z siedzibą w Długołęce, ul. Rzemieślnicza 9, 50-095 Mirków. Aby skontaktować się z nami, wyślij wiadomość pod e-mail: info@tlcs.pll lub zadzwoń pod numer tel. 71 738 22 26. Odbiorcami danych osobowych są obsługujące administratora firmy kurierskie, hostingodawca i zewnętrzna obsługa księgowa.

Dane będą przechowywane w czasie niezbędnym do zrealizowania celu, maksymalnie przez okres 2 lat od daty zakończenia świadczenia usług (dane służące do obsługi i realizacji zamówienia) oraz 6 lat (informacje rozliczeniowe).

Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Podanie danych jest dobrowolne, ale stanowi warunek zawarcia umowy. Niepodanie tych danych uniemożliwi jej zawarcie. O wszystkich celach mówi nasza polityka prywatności.